Strona główna » Usługi + » New store concept design

New store concept design

Przygotuj swoje wnętrze na przyszłość dzięki trwałym i certyfikowanym produktom Visplay. Systemy i produkty zapewniają inspirujące rozwiązania w niezliczonych sektorach i najbardziej zróżnicowanych środowiskach. Visplay to systemy modułowe które wyznaczają standardy w zakresie projektowania i technologii.

Dostosowanie

Wszystkie standardowe systemy i produkty Visplay można dostosować do indywidualnych wymagań. Niezależnie od tego, czy chodzi o wymiary, wykończenia, kolory czy powierzchnie prezentacyjne – Visplay z radością oferuje wysoce zindywidualizowane, dopasowane koncepcje dla Twojego wnętrza detalicznego, oprócz naszych zaufanych rozwiązań katalogowych.

Precyzja w każdym szczególe

Nasze systemy i produkty są tak skonfigurowane, że zintegrowana technologia pozostaje w dużej mierze ukryta. Uwaga skupia się wyłącznie na Twojej marce, towarach i ofertach. Nasze konstrukcje dyskretnie odchodzą w tło, naturalnie zachowując jednocześnie pełną funkcjonalność.

Unikalny i funkcjonalny

Visplay umożliwia efektywne wyświetlanie asortymentu i informacji w zróżnicowanych przestrzeniach. Dzięki bogatej gamie akcesoriów nasze systemy można w każdej chwili przekonfigurować i elastycznie dopasować do zmieniającego się asortymentu lub nowych wymagań. Można to łatwo zrobić w ciągu zaledwie kilku minut.

Ściany, półpiętro i sufit

Nasze systemy stanowią integralną część architektury sklepu i nadają strukturę i charakter Twojej powierzchni handlowej. Dlatego opracowujemy je specjalnie do zastosowania na ścianie, suficie lub w obszarach międzypiętrowych. Niektóre systemy i produkty mogą być używane nawet we wszystkich trzech strefach.

Możliwe zastosowania systemu Visplay

Nasze systemy i produkty zapewniają inspirujące rozwiązania w niezliczonych sektorach i najbardziej zróżnicowanych środowiskach. Tutaj znajdziesz kilka przykładów możliwości zastosowań oferowanych przez portfolio Visplay.

Przykłady wykorzystania systemu Visplay