Strona główna » Higiena » Dyspensery do dezynfekcji

Dyspensery do dezynfekcji

Bezdotykowy dozownik

Automatyczne i niezawodne dozowniki bezdotykowe to ulubione produkty do dezynfekcji naszych klientów takich jak centra i sieci handlowe, stacje benzynowe, biurowce, centra medyczne. Zasilane są bateriami lub poprzez adapter sieciowy i posiadają głowicę do podawania mgiełki zapobiegającą kapaniu. Dostępne są w wersji naściennej lub z dedykowanym stojakiem (możliwość dopasowania koloru). Dostępne są w wersji z lampką generującą promienie UV, która zapewnia dodatkową dezynfekcję rąk oraz w wersji z opcją regulowania dawki płynu (dawka pojedyncza lub podwójna).

Totem dezynfekujący

ToTotem dezynfekujący zapewnia pracownikom i klientom stosowną dezynfekcję dłoni, a wbudowany 21-calowy ekran umożliwia wyświetlanie dowolnych treści, takich jak pogoda, wiadomości dotyczące COVID czy reklam.

Totem z pomiarem temperatury

Oferowany przez nas totem nie tylko zapewnia dezynfekcję rąk i wyświetla różnorodne treści na wbudowanym monitorze, ale posiada także wbudowany termometr do pomiaru temperatury z możliwością wydruku wyniku. Funkcja ta pozwala do minimum ograniczyć ryzyko zakażenia, a wydruk temperatury upraszcza procedury przeciwpandemiczne.

Bezdotykowy dozownik z pomiarem temperatury

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy rozwiązanie, które daje pewność, że osoby przebywające w tym samym pomieszczeniu nie stanowią dla siebie zagrożenia. Bezdotykowa dezynfekcja mierzy ciepłotę dłoni i alarmuje o podwyższonej temperaturze. Takie rozwiązanie sprawdzi się w miejscach publicznych, jak również w miejscu pracy.