Strona główna » Branże » Centra handlowe

Centra handlowe

Centrum handlowe to idealne miejsce do zastosowania różnych narzędzi marketingu sensorycznego, przy pomocy których możemy skutecznego oddziaływać na zmysły odwiedzających gości, budować w nich przywiązanie do marki i zwiększać sprzedaż. Nasze produkty i usługi z powodzeniem wykorzystywane są w wielu centrach handlowych na terenie całej Polski i skutecznie pomagają tworzyć wyjątkowe miejsca, do których klienci chętnie wracają. Dostarczamy nie tylko indywidualnie dobraną muzykę, ale także bogatą gamę kompozycji zapachowych, otwierający nowe możliwości komunikacyjne digital signage oraz niezbędne w obecnej rzeczywistości produkty do higieny i dezynfekcji. Naszym priorytetem jest, aby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości, innowacyjne i dopasowane do wymogów dynamicznie zmieniającego się rynku, a co za tym idzie, by przekładały się na sukces finansowy naszych klientów.

Odpowiednio dobrane zapachy do sklepów zwiększają sprzedaż produktów i usług.

Audiomarketing


W centrum handlowym muzyka powinna wprowadzać klientów w dobry nastrój, zachęcać ich do zakupów i uprzyjemniać czas. W zależności od waszych potrzeb możemy stworzyć playlisty dopasowane do określonej pory roku, a nawet pory dnia.

Co możemy Ci zaoferować?

Aromatyzacja


Zadbajcie o to, by już od wejścia klientów witał przyjemny zapach, dzięki któremu zechcą zostać w centrum handlowym jak najdłużej, który ich odpręży i będzie skutecznie wpływał na ich decyzje zakupowe, a w przyszłości będzie zachęcał ich do powrotu.

Co możemy Ci zaoferować?

Digital Signage


To nowoczesne narzędzie stwarza, zwłaszcza w centrum handlowym, wielorakie możliwości marketingowe i komunikacyjne. Może pełnić funkcję interaktywnej mapy, informować odwiedzających o aktualnych wydarzeniach i promocjach odbywających się galerii handlowej, przekazywać najświeższe wiadomości ze świata. Może też stanowić źródło dodatkowego dochodu i emitować reklamy. Dodatkowym atutem digital signage jest jego estetyczny wygląd i łatwość obsługi.

Co możemy Ci zaoferować?

Ekrany LED

zobacz więcej

Kioski i totemy multimedialne

zobacz więcej


Ekrany Video Wall

zobacz więcej

Cyfrowe Menu Boardy

zobacz więcej

Kącik dla dzieci


Każdy rodzic małego dziecka wie, że wyprawa do centrum handlowego może być udręką zarówno dla malucha, jak i dla dorosłego. My jednak mamy na to rozwiązanie – nasze kąciki dla dzieci. Chętnie pomożemy wam stworzyć przestrzeń dla dzieci wypełnioną atrakcyjnymi, bezpiecznymi zabawkami interaktywnymi, gdzie maluchy będą miło spędzać czas, a wyprawa do centrum handlowego stanie się dla nich prawdziwą atrakcją, której nie będą mogły się doczekać.

Co możemy Ci zaoferować?

Dezynfekcja i higiena


Dbałość o higienę i dezynfekcję w galerii handlowej niewątpliwie stanowi wielkie wyzwanie przy ogromnej liczbie odwiedzających ją ludzi, ale też jest niezmiernie ważna, biorąc pod uwagę obecne zagrożenia. To oczywiste, że wasi klienci muszą czuć się bezpiecznie i wiedzieć, że spełnione są najwyższe standardy sanitarno-higieniczne. Nasza oferta produktów higienicznych i dezynfekujących idealnie wpisuje się w potrzeby centrów handlowych. Dysponujemy takimi urządzeniami do łazienek jak dyspensery do mydła, podajniki papieru toaletowego i ręczników papierowych. Ponadto oferujemy też bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk, które dodatkowo zapewniają czystość i dezynfekcję.

Tym, co wyróżnia nasze rozwiązanie jest fakt, że nie wymaga ono ponoszenia większych nakładów finansowych, ponieważ umożliwiamy klientom wynajem wszystkich urządzeń. To my dbamy o to, aby regularnie uzupełniać papier, mydło, płyn dezynfekujący i w ten sposób zapewniamy najwyższe standardy higieny i dezynfekcji

Co możemy Ci zaoferować?

Dyspensery do mydła

zobacz więcej

Dozowniki do ręczników papierowych

zobacz więcej

Systemy dezynfekcyjne

zobacz więcej