Strona główna » Branże » Branża transportowa

Branża transportowa

Lotnisko, dworzec kolejowy, autobusy dalekobieżne i transport miejski to miejsca, w którym świetnie sprawdzają się narzędzia marketingu sensorycznego. Możemy skutecznie oddziaływać na wszystkie zmysły odbiorców, dzięki czemu dostarczamy im pozytywne emocje i uprzyjemniamy czas oczekiwania i podróży. Z naszej oferty możecie wybrać indywidualnie dobraną muzykę, skorzystać usługi aromamarketingu, a także zdecydować się na otwierający nowe możliwości komunikacyjne digital signage oraz niezbędne w obecnej rzeczywistości produkty do higieny i dezynfekcji. Naszym priorytetem jest, aby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości, innowacyjne i dopasowane do wymogów dynamicznie zmieniającego się rynku, a co za tym idzie, by przekładały się na sukces finansowy naszych klientów.

Audiomarketing


Wykorzystanie muzyki w branży transportowej jest nie do przecenienia – skutecznie uprzyjemnia pacjentom czas podróży i umila oczekiwanie. Spośród naszej bogatej bazy utworów muzycznych możemy, w zależności od potrzeb, stworzyć playlisty na każdą porę roku, a nawet dnia.

Co możemy Ci zaoferować?

Aromatyzacja


Zadbajcie o to, by już od wejścia – na lotnisko, dworzec czy do autobusu – klientów i podróżnych witał przyjemny zapach. Niech czas podróży kojarzy im się z miłymi doznaniami, dzięki którym będą w przyszłości chętnie do Was wracać

Co możemy Ci zaoferować?

Digital Signage


To nowoczesne narzędzie stwarza, zwłaszcza w branży transportowej, wielorakie możliwości marketingowe i komunikacyjne. Może pełnić funkcję interaktywnej mapy lotniska czy dworca, informować odwiedzających o godzinach przyjazdów i odjazdów, przylotów i odlotów, przekazywać najświeższe wiadomości ze świata, skracając w ten sposób podróżnym czas oczekiwania. Może też pełnić funkcję nośnika reklam i stanowić źródło dodatkowego dochodu. Niewątpliwym atutem digital signage jest jego estetyczny wygląd i łatwość obsługi.

Co możemy Ci zaoferować?

Ekrany LED

zobacz więcej

Kioski i totemy multimedialne

zobacz więcej


Ekrany Video Wall

zobacz więcej

Cyfrowe Menu Boardy

zobacz więcej

Dezynfekcja i higiena


Dbałość o higienę i dezynfekcję w branży transportowej stanowi niewątpliwie wielkie wyzwanie przy ogromnej liczbie podróżnych, którzy każdego dnia korzystają ze środków transportu. ale też jest niezmiernie ważna, biorąc pod uwagę obecne zagrożenia. To oczywiste, że wasi klienci muszą czuć się bezpiecznie i wiedzieć, że spełnione są najwyższe standardy sanitarno-higieniczne. Z myślą o lotniskach, dworcach, środkach transportu stworzyliśmy ofertę niezbędnych produktów higienicznych i dezynfekujących. Dysponujemy takimi urządzeniami do łazienek jak dyspensery do mydła, podajniki papieru toaletowego i ręczników papierowych. Ponadto oferujemy też bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk, które dodatkowo zapewniają czystość i dezynfekcję.

Tym, co wyróżnia nasze rozwiązanie jest fakt, że nie wymaga ono ponoszenia większych nakładów finansowych, ponieważ umożliwiamy klientom wynajem wszystkich urządzeń. To my dbamy o to, aby regularnie uzupełniać papier, mydło, płyn dezynfekujący i w ten sposób zapewniamy najwyższe standardy higieny i dezynfekcji.

Co możemy Ci zaoferować?

Dyspensery do mydła

zobacz więcej

Dozowniki do ręczników papierowych

zobacz więcej

Systemy dezynfekcyjne

zobacz więcej