Strona główna » Branże » Stacje paliw

Stacje paliw

Już od dawna stacje benzynowe przestały być jedynie miejscem tankowania paliwa. Dzisiaj pełnią rolę sklepu, restauracji, punktu usługowego, ale także miejsca odpoczynku w podróży. Narzędzia marketingu sensorycznego to idealny sposób na to, by wasza stacja wyróżniała się na tle konkurencji i by zachęcić kierowców do odwiedzenia właśnie was. Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazła się szeroka gama usług i produktów dla stacji benzynowych, które pomogą wam stworzyć przyjazne klientom miejsce, do którego będą chętnie wracać w podróży. Proponujemy nie tylko indywidualnie dobraną muzykę, ale także bogatą gamę kompozycji zapachowych, otwierający nowe możliwości komunikacyjne digital signage oraz niezbędne w obecnej rzeczywistości produkty do higieny i dezynfekcji. Naszym priorytetem jest, aby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości, innowacyjne i dopasowane do wymogów dynamicznie zmieniającego się rynku, a co za tym idzie, by przekładały się na sukces finansowy naszych klientów.

Audiomarketing


Dobieramy muzykę do miejsca i do przebywających w nim ludzi. W miejscach takich jak stacje paliw muzyka najczęściej ma za zadanie stworzyć przyjemną atmosferę i umilić klientom czas oczekiwania i odpoczynku. W zależności od waszych potrzeb możemy stworzyć playlisty na każdą porę roku, a nawet porę dnia.

Co możemy Ci zaoferować?

Aromatyzacja


Podstawowym zadaniem zastosowania aromatyzacji jest stworzenie miejsca, w którym klienci będą z przyjemnością przebywać i do którego zechcą wrócić. Ludzie po prostu lubią spędzać czas w miejscach, które ładnie pachną, a dobrze dobrany zapach pozytywnie wpływa na postrzeganie marki i na zachowania konsumenckie.

Co możemy Ci zaoferować?

Digital Signage


To nowoczesne narzędzie cieszy się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców, ponieważ korzystnie wpływa na komunikację z klientami, którym dzięki umieszczonym na stacjach paliw ekranom LED czy kioskom multimedialnym można przekazywać bieżące informacje o ofertach specjalnych, aktualnych promocjach, czy wiadomości ze świata. Digital signage może też pełnić rolę nośnika reklam, a przez to generować dodatkowy przychód. Stosowana w ekranach technologia umożliwia swobodne zarządzanie emitowaną na ekranie treścią z poziomu komputera. Atrakcyjnie prezentowany dynamiczny kontent umila klientom czas oczekiwania i kreuje nowoczesny wizerunek firm.

Co możemy Ci zaoferować?

Ekrany LED

zobacz więcej

Kioski i totemy multimedialne

zobacz więcej


Ekrany Video Wall

zobacz więcej

Dezynfekcja i higiena


Specyfika stacji benzynowych wymaga, aby przestrzegane tam były najwyższe standardy sanitarno-higieniczne, a klienci czuli się bezpiecznie. Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się produkty higieniczne i dezynfekujące niezbędne na każdej stacji benzynowej. Dysponujemy takimi urządzeniami do łazienek jak dyspensery do mydła, podajniki na papier toaletowy i ręczniki papierowe. Ponadto oferujemy też urządzenia do dezynfekcji rąk, które już od wejścia dodatkowo zapewniają czystość i dezynfekcję.

Tym, co wyróżnia nasze rozwiązanie jest fakt, że nie wymaga ono ponoszenia większych nakładów finansowych, ponieważ umożliwiamy klientom wynajem wszystkich urządzeń. To my dbamy o to, aby regularnie uzupełniać papier, mydło, płyn dezynfekujący i w ten sposób zapewniamy najwyższe standardy higieny i dezynfekcji.

Co możemy Ci zaoferować?

Dyspensery do mydła

zobacz więcej

Dozowniki do ręczników papierowych

zobacz więcej

Systemy dezynfekcyjne

zobacz więcej