Strona główna » Branże » Branża samochodowa

Branża samochodowa

Salon samochodowy to miejsce, gdzie bardzo często spełniają się czyjeś marzenia, ale też gdzie rodzą się pragnienia. Niektórzy klienci przychodzą już z gotową decyzją, a inni lubią najpierw podelektować się zapachem nowego samochodu, zasiąść za kierownicą i poczuć, jakby to było prowadzić takie auto. Mniej lub bardziej świadomie celebrują te momenty. My oferujemy usługi, które sprawią, że chwile celebracji staną się dla Waszych klientów jeszcze bardziej wyjątkowym doznaniem. Proponujemy nie tylko indywidualnie dobraną muzykę, ale także bogatą gamę kompozycji zapachowych, otwierający nowe możliwości komunikacyjne digital signage oraz niezbędne w obecnej rzeczywistości produkty do higieny i dezynfekcji. Naszym priorytetem jest, aby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości, innowacyjne i dopasowane do wymogów dynamicznie zmieniającego się rynku, a co za tym idzie, by przekładały się na sukces finansowy naszych klientów.

Audiomarketing


Nasze spersonalizowane playlisty mogą stanowić fantastyczne dopełnienie doświadczenia konsumenta w salonie samochodowym. Przy ich wyborze kierujemy się indywidualnymi potrzebami naszych klientów, specyfiką marki, a nawet porą roku.

Co możemy Ci zaoferować?

Aromatyzacja


Dla fanów motoryzacji zapewne nie ma bardziej atrakcyjnego zapachu od zapachu nowego samochodu – i my nie chcemy z nim konkurować. Możemy jednak sprawić, dzięki naszej bogatej gamie kompozycji zapachowych, że wasz salon samochodowy będzie kojarzyć się odwiedzającym z luksusem i renomą.

Co możemy Ci zaoferować?

Digital Signage


To stosunkowo nowe na rynku narzędzie cieszy się coraz większym zainteresowaniem w wielu branżach, ponieważ korzystnie wpływa na komunikację z klientami, którym dzięki umieszczonym w miejscach publicznych ekranom można przekazywać bieżące informacje o aktualnych promocjach, ofertach specjalnych, a także nowinki ze świata motoryzacji. Stosowana w ekranach technologia umożliwia swobodne zarządzanie emitowaną na ekranie treścią z poziomu komputera. Atrakcyjnie prezentowany dynamiczny kontent umila klientom czas spędzony w waszym salonie i kreuje nowoczesny wizerunek firmy.

Co możemy Ci zaoferować?

Ekrany LED

zobacz więcej

Kioski i totemy multimedialne

zobacz więcej


Ekrany Video Wall

zobacz więcej

Cyfrowe Menu Boardy

zobacz więcej

Dezynfekcja i higiena


Dbałość o higienę i dezynfekcję w obecnych warunkach jest niezbędnym standardem. To oczywiste, że odwiedzający wasz salon klienci muszą czuć się bezpiecznie i wiedzieć, że spełnione są najwyższe standardy sanitarno-higieniczne. Przygotowaliśmy bogatą ofertę produktów higienicznych i dezynfekujących. Dysponujemy takimi urządzeniami do łazienek jak dyspensery do mydła, podajniki papieru toaletowego i ręczników papierowych. Ponadto oferujemy też bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk, które dodatkowo zapewniają czystość i dezynfekcję.

Tym, co wyróżnia nasze rozwiązanie jest fakt, że nie wymaga ono ponoszenia większych nakładów finansowych, ponieważ umożliwiamy klientom wynajem wszystkich urządzeń. To my dbamy o to, aby regularnie uzupełniać papier, mydło, płyn dezynfekujący i w ten sposób zapewniamy najwyższe standardy higieny i dezynfekcji.

Co możemy Ci zaoferować?

Dyspensery do mydła

zobacz więcej

Dozowniki do ręczników papierowych

zobacz więcej

Systemy dezynfekcyjne

zobacz więcej