Strona główna » Higiena » Wyposażenia toalet

Wyposażenia toalet

Wynajem i serwis urządzeń

Nasza usługa wynajmu i serwisowania urządzeń higieny to połączenie atrakcyjnych wizualnie urządzeń do sanitariatów i funkcjonalnego rozwiązania biznesowego dla naszych klientów. Dzięki wygodnej możliwości wynajmu dbacie o higienę w swojej firmie, nie ponosząc przy tym nakładów na inwestycję. My dbamy o serwisowanie urządzeń i dostawę materiałów eksploatacyjnych.

Zapewniamy pełne wyposażenie toalet publicznych.

Bezdotykowy dozownik mydła w pianie

Dozownik mydła w pianie ułatwia usuwanie brudu i bakterii w wydajny i przyjazny dla środowiska sposób. Funkcja bezdotykowego dozowania mydła zapewnia bezpieczeństwo i higienę stosowania. Pianka jest produktem gotowym do użycia, dzięki czemu pozwala oszczędzać wodę.

Bezdotykowy dozownik płynu do dezynfekcji rąk

Urządzenie z profesjonalnym środkiem do dezynfekcji rąk na bazie etanolu, pozwala ograniczać ilość zagrażających drobnoustrojów. Wyjątkowo wydajne działanie urządzenia uzyskano dzięki zintegrowaniu pompki dozującej z wkładem. Jedno uzupełnienie dozownika wystarcza na ok 2500 porcji.

Bezdotykowy podajnik ręcznika w roli

Nasz podajnik został wyposażony w unikatowy system, który zapewnia oszczędność w zużyciu papieru nawet do 30%. Bezdotykowa funkcja dozowania ręcznika zapewnia bezpieczne i higieniczne osuszenie dłoni. Urządzenie wyposażone jest również w automatyczny nóż odcinający porcję ręcznika.

Podajnik ręczników papierowych ZZ

Funkcjonalny i elegancki podajnik zaopatrzony w chłonne ręczniki będzie stanowić ozdobę każdej łazienki. Jedno uzupełnienie podajnika wystarcza nawet do 600 osuszeń rąk.

Podajnik papieru toaletowego Dual

Wygodny podajnik posiada drugi przedział z dodatkową rolką, dzięki czemu jednocześnie do dyspozycji użytkownika pozostaje 40 mb papieru toaletowego.

Podajnik papieru toaletowego Jumbo

Papier toaletowy w dużej rolce o długości ok. 100mb to rozwiązanie do miejsc o dużej przepustowości ludzi. Dzięki temu podajnikowi skutecznie zapobiegamy brakom papieru toaletowego.