Biura

Biura to nie tylko miejsce pracy dla wielu ludzi, ale również miejsca odwiedzane przez licznych gości i klientów firm, które się w nich znajdują. Warto postarać się, żeby zarówno jedni, jak i drudzy czuli się tam dobrze. Właściwie dobrane narzędzia marketingu sensorycznego takie jak np. aromamarketing tworzą pozytywną atmosferę w przestrzeni biurowej, podnoszą wydajność pracowników i zwiększają świadomość marki wśród osób pracujących w firmie oraz gości.

Proponujemy nie tylko indywidualnie dobraną muzykę, ale także profesjonalne zapachy do biura, otwierający nowe możliwości komunikacyjne digital signage oraz niezbędne w obecnej rzeczywistości produkty do higieny i dezynfekcji. Naszym priorytetem jest, aby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości, innowacyjne i dopasowane do wymogów dynamicznie zmieniającego się rynku, a co za tym idzie, by przekładały się na sukces finansowy naszych klientów.

Audiomarketing


Od wielu lat pomagamy naszym klientom kreować przy pomocy muzyki przyjazną atmosferę. W zależności od waszych potrzeb stworzymy playlistę, którą będziecie widać gości w recepcji i która umili im czas oczekiwania na spotkanie. Możemy też – zgodnie z nowymi trendami – przygotować muzykę relaksacyjną, wykorzystującą odgłosy natury, aby poprawić koncentrację pracowników.

Co możemy Ci zaoferować?

Zapachy do biura


Zadbajcie o to, by już od wejścia waszych gości witał przyjemny zapach, dzięki któremu poczują się u was mile widziani. Dobroczynne skutki aromaterapii znane są nie od dziś – zapach redukuje subiektywnie odczuwany stres i wspomaga proces poznawcze.

Spośród naszej bogatej gamy wysokiej jakości kompozycji zapachowych bez trudu wybierzemy zapach, który poprawi komfort pracy pracowników, a gościom uprzyjemni pobyt w waszym biurze.

Co możemy Ci zaoferować?

Digital Signage


To nowoczesne narzędzie cieszy się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców, ponieważ korzystnie wpływa na komunikację wewnątrz firmy, podnosi zaangażowanie pracowników, którzy dzięki digital signage na bieżąco są informowani o ważnych dla firmy kwestiach, co buduje w nich poczucie przynależności.

Digital signage z powodzeniem wykorzystuje ekrany LED. Montowane w biurach, umożliwiają szybką komunikację z pracownikami i klientami, a zastosowana w nich technologia pozwala na swobodne zarządzanie emitowanymi na ekranach treściami z poziomu komputera. Atrakcyjnie prezentowany dynamiczny kontent, przykuwa uwagę pracowników i gości i kreuje nowoczesny wizerunek firmy.

Co możemy Ci zaoferować?

Ekrany LED

zobacz więcej

Kioski i totemy multimedialne

zobacz więcej


Ekrany Video Wall

zobacz więcej

Cyfrowe Menu Boardy

zobacz więcej

Dezynfekcja i higiena


Z uwagi na bezpieczeństwo pracowników oraz odwiedzających gości ważne jest, by w przestrzeni biurowej przestrzegane były najwyższe standardy sanitarno-higieniczne.
W naszej ofercie znajdziecie produkty higienicznych i dezynfekujących niezbędne w każdym biurze. Dysponujemy takimi urządzeniami do łazienek jak dyspensery do mydła, podajniki papieru toaletowego i ręczników papierowych. Ponadto oferujemy też bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk, które dodatkowo zapewniają czystość i dezynfekcję w placówce.

Tym, co wyróżnia nasze rozwiązanie jest fakt, że nie wymaga ono ponoszenia większych nakładów finansowych, ponieważ umożliwiamy klientom wynajem wszystkich urządzeń. To my dbamy o to, aby regularnie uzupełniać papier, mydło, płyn dezynfekujący i w ten sposób zapewniamy najwyższe standardy higieny i dezynfekcji.

Co możemy Ci zaoferować?

Dyspensery do mydła

zobacz więcej

Dozowniki do ręczników papierowych

zobacz więcej

Systemy dezynfekcyjne

zobacz więcej