Strona główna » Branże » Branża rozrywkowa

Branża rozrywkowa

Kina, teatry, kluby, centra rozrywki, kasyna – to miejsca, w których idealnie sprawdzą się narzędzia marketingu sensorycznego. Świetna muzyka, przyjemny zapach czy multimedialne ekrany sprawią, że już od wejścia wasi goście poczują pozytywną atmosferę panującą w lokalu i chętnie będą do was wracać. Nasze usługi i produkty marketingu sensorycznego to nie tylko indywidualnie dobrana muzyka, ale także bogata gama kompozycji zapachowych, otwierający nowe możliwości komunikacyjne digital signage, a dodatkowo niezbędne w obecnej rzeczywistości produkty do higieny i dezynfekcji. Naszym priorytetem jest, aby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości, innowacyjne i dopasowane do wymogów dynamicznie zmieniającego się rynku, a co za tym idzie, by przekładały się na sukces finansowy naszych klientów.

Muzyka


Dobieramy muzykę do miejsca i do przebywających w nim ludzi. Badania potwierdzają, że odpowiednio dobrana muzyka pozytywnie wpływa na samopoczucie klientów i ich skłonność do wydawania pieniędzy. Muzyką tworzymy nastrój – dopasowany do pory roku i okoliczności, a nawet pory dnia.

Co możemy Ci zaoferować?

Aromatyzacja


Lokale rozrywkowe kojarzone są z emocjami i niezapomnianymi chwilami. W połączeniu z właściwie dobranym zapachem tworzą pozytywną konotację z waszym lokalem w świadomości klientów, którzy będą do was chętnie wracać. Ludzie po prostu lubią przebywać w miejscach, które ładnie pachną.

Co możemy Ci zaoferować?

Digital Signage


To nowoczesne narzędzie cieszy się coraz większym zainteresowaniem w wielu branżach, ponieważ korzystnie wpływa na komunikację z klientami, którym dzięki umieszczonym w miejscach publicznych ekranom można przekazywać bieżące informacje o aktualnych promocjach, ofertach specjalnych, godzinach seansów kinowych czy nadchodzącym repertuarze. Można je również wykorzystać jako interaktywne mapy, aby wasi klienci nie czuli się zagubieni albo wyświetlać im nowinki ze świata sportu i rozrywki. Stosowana w ekranach technologia umożliwia swobodne zarządzanie emitowaną na ekranie treścią z poziomu komputera. Atrakcyjnie prezentowany dynamiczny kontent umila klientom czas oczekiwania i kreuje nowoczesny wizerunek firm.

Co możemy Ci zaoferować?

Ekrany LED

zobacz więcej

Kioski i totemy multimedialne

zobacz więcej


Ekrany Video Wall

zobacz więcej

Cyfrowe Menu Boardy

zobacz więcej

Dezynfekcja i higiena


Wasi goście podczas zabawy czy relaksu chcą przebywać w bezpiecznym środowisku, w którym przestrzegane są zasady higieny i dezynfekcji. Wychodząc naprzeciw wyjątkowym potrzebom higieniczno-sanitarnym, przygotowaliśmy ofertę produktów higienicznych i dezynfekujących niezbędnych w każdej przestrzeni publicznej. Dysponujemy takimi urządzeniami do łazienek jak dyspensery do mydła, podajniki papieru toaletowego i ręczników papierowych. Ponadto oferujemy też bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk, które dodatkowo zapewniają czystość i dezynfekcję w placówce.

Tym, co wyróżnia nasze rozwiązanie jest fakt, że nie wymaga ono ponoszenia większych nakładów finansowych, ponieważ umożliwiamy klientom wynajem wszystkich urządzeń. To my dbamy o to, aby regularnie uzupełniać papier, mydło, płyn dezynfekujący i w ten sposób zapewniamy najwyższe standardy higieny i dezynfekcji.

Co możemy Ci zaoferować?

Dyspensery do mydła

zobacz więcej

Dozowniki do ręczników papierowych

zobacz więcej

Systemy dezynfekcyjne

zobacz więcej