Strona główna » Branże » Branża medyczna

Branża medyczna

Nasze produkty i usługi idealnie sprawdzą się również w branży medycznej. Indywidualnie dobrana muzyka, bogata gama kompozycji zapachowych do wyboru, otwierający nowe możliwości komunikacyjne digital signage oraz niezbędne produkty do higieny i dezynfekcji sprawią, że placówki medyczne staną się bardziej przyjazne, a pacjenci poczują się „zaopiekowani”.

Audiomarketing


Od wielu lat pomagamy naszym klientom kreować przy pomocy muzyki (audiomarketing) przyjazną atmosferę. Z doświadczenia wiemy, że w centrach medyczny i przychodniach dobrze dobrana muzyka to nie tylko tło, ale przede wszystkim sposób na to, aby pacjenci odprężyli się w oczekiwaniu na wizytę czy zabieg.

Co możemy Ci zaoferować?

Aromatyzacja


Nie wszystkie zapachy, które otaczają nas w placówkach medycznych muszą być dla nas przyjemne. Niektóre mogą nawet powodować u pacjentów dodatkowe napięcie, dlatego świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej usługi aromatyzacji czy inaczej nazywanego aromamarketingu, który skutecznie zniweluje niepożądane zapachy i zastąpi je takim, który będzie przyjemny i przyjazny dla pacjentów.

Co możemy Ci zaoferować?

Dezynfekcja i higiena


Przestrzeganie zasad higieny i dezynfekcji w placówkach medycznych daje klientom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że usługi, z których korzystają są na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Z myślą o specyficznych potrzebach i wysokich standardach higieny branży medycznej, stworzyliśmy ofertę produktów higienicznych i dezynfekujących niezbędnych w każdej placówce medycznej. Dysponujemy takimi urządzeniami do łazienek jak dyspensery mydła, podajniki papieru toaletowego i ręczników papierowych. Ponadto oferujemy też bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk, które dodatkowo zapewniają czystość i dezynfekcję w placówce.

Tym, co wyróżnia nasze rozwiązanie jest fakt, że nie wymaga ono ponoszenia większych nakładów finansowych, ponieważ umożliwiamy klientom wynajem wszystkich urządzeń. To my dbamy o to, aby regularnie uzupełniać papier, mydło, płyn dezynfekujący i w ten sposób zapewniamy najwyższe standardy higieny i dezynfekcji.

Co możemy Ci zaoferować?

Dyspensery do mydła

zobacz więcej

Dozowniki do ręczników papierowych

zobacz więcej

Systemy dezynfekcyjne

zobacz więcej

Ekrany multimedialne


Ekrany mutimedialne cieszą się coraz większą popularnością w branży medycznej. To świetny sposób na poprawę komunikacji z pacjentami, uprzyjemnienie im oczekiwania, czy przekazanie istotnych informacji zdrowotnych. Zainstalowane w poczekalni, dają pacjentom możliwość zapoznania się z aktualną ofertą placówki, nowinkami medycznymi lub też z informacjami ze świata.

Co możemy Ci zaoferować?

Kącik dla dzieci


Tworząc poczekalnię dla pacjentów, dobrze jest także zaplanować przestrzeń dla dzieci wypełnioną atrakcyjnymi, bezpiecznymi zabawkami interaktywnymi. W takim przyjaznym miejscu dzieci chętnie spędzą czas oczekiwania na wizytę, zapominając o stresie, a wizyta w gabinecie lekarskim będzie kojarzyć im się z zabawą.

Nasze efektowne kąciki dla dzieci znajdują się w wielu placówkach medycznych na terenie całej Polski i skutecznie umilają najmłodszym wizyty lekarskie. Na życzenie klientów możemy je customizować.

Co możemy Ci zaoferować?