Strona główna » Usługi + » AI/Store traffic analysis

AI/Store traffic analysis

Storescan – zaawansowana kontrola ilości osób w sklepie

Idealne rozwiązanie dla sklepów wielkopowierzchniowych oraz z dużą ilością osób odwiedzających. Raportuje ruch klientów w przestrzeni sklepu. W oparciu o czujniki 2D/3D, mierzy i wyświetla w czasie rzeczywistym ilość osób w sklepie. Może współpracować z istniejącym systemem kamer/czujników, może także raportować wiek i płeć odwiedzających. Takie rozwiązanie zapewnia Klientom bezpieczeństwo, a Państwu pozwoli łatwo zarządzać dozwoloną liczbą osób w sklepie.

People count – Zarządzaj ilością osób w sklepie

System działający jak sygnalizacja świetlna. Idealne rozwiązanie do sklepów z jednym wejściem i wyjściem. Liczy ilość osób w czasie rzeczywistym, wraz z informacją czy została przekroczona dozwolona liczba osób, i czy należy poczekać na wejście. Dodatkowo pokazuje szacowany czas oczekiwania. Zarządzany zdalnie przez platformę lub w systemie offline. Zalecany do miejsc z jedną drogą wejścia/wyjścia.

Dopasuj obecny system pomiaru

Jeśli posiadają już Państwo system liczenia klientów (czujniki/kamery), możemy zintegrować nasz system wyświetlania i mediaplayery poprzez API. Dzięki temu możliwe będzie wyświetlanie komunikatu o ilości osób wewnątrz i możliwości bezpiecznego wejścia.

Ekspresowa kolejka QuickEdit

Najbardziej wszechstronny system pozbawiony czujników. Najprostsza metoda liczenia Klientów. Działa bezprzewodowo z Tabletu lub Smartphona, z dowolnej lokalizacji. Obsługiwany jest za pomocą jednego przycisku przez pracownika. Wyświetla komunikaty o możliwości wejścia (sygnalizacja świetlna) / ilości osób / czasie oczekiwania). System umożliwia także wyświetlanie na ekranie innych dowolnych treści reklamowych, informacyjnych lub kodów QR.