Strona główna » Branże » Gastronomia

Gastronomia

W restauracji bez wątpienia najważniejszy jest smak. Ale czy sam smak wystarczy, aby goście chcieli do niej wracać? Czy może jednak liczy się też klimat miejsca, wyjątkowa atmosfera i poczucie, że goście są zawsze mile widziani? My z doświadczenia wiemy, że wszystkie te elementy decydują o tym, czy restauracja odniesie sukces i będzie w niej zawsze tłum zadowolonych gości. Dlatego właśnie zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazła się szeroka gama usług i produktów dla branży gastronomicznej, które pomogą wam stworzyć wyjątkowe, przyjazne gościom miejsce, do którego chętnie będą wracać. Proponujemy nie tylko indywidualnie dobraną muzykę w restauracji, ale także bogatą gamę kompozycji zapachowych (marketing zapachowy), otwierający nowe możliwości komunikacyjne digital signage oraz niezbędne w obecnej rzeczywistości produkty do higieny i dezynfekcji. Naszym priorytetem jest, aby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości, innowacyjne i dopasowane do wymogów dynamicznie zmieniającego się rynku, a co za tym idzie, by przekładały się na sukces finansowy naszych klientów.

Audiomarketing


Dobrze dobrana muzyka podkreśli charakter waszej restauracji, ale możecie też zdecydować, że ma być wyłącznie tłem dla rozmów lub wyciszać odgłosy dobiegające z kuchni. Jakakolwiek ma być funkcja muzyki w waszej restauracji, my stworzymy dla was playlistę, która idealnie spełni swoje zadanie.

Co możemy Ci zaoferować?

Aromatyzacja


Każda dobra restauracja kusi gości zapachem potraw i przypraw, i z tym nie zamierzamy konkurować 🙂 Możemy natomiast zaproponować fantastyczne kompozycje zapachowe do pozostałych pomieszczeń – przyjemnie pachnące szatnie czy toalety to też świetna wizytówka każdego miejsca.

Co możemy Ci zaoferować?

Digital Signage


Jeśli chcecie, aby wasza restauracja wyróżniała się wśród wielu innych i aby to właśnie u was zawsze było pełno gości, to digital signage jest dla was. Dzięki niemu komunikacja z klientem zyskuje całkiem nowy wymiar.

Korzystając z tej szybko rozwijającej się technologii, możecie w atrakcyjny sposób zaprezentować gościom, co potrafi przyrządzić wasz szef kuchni, przedstawić im aktualne promocje i nowinki kulinarne, a czas oczekiwania umilić im wyświetlając atrakcyjny kontent. A wszystko to przy pomocy wysokiej jakości ekranów LED i niezawodnego, łatwego w obsłudze oprogramowania.

Co możemy Ci zaoferować?

Ekrany LED

zobacz więcej

Kioski i totemy multimedialne

zobacz więcej


Ekrany Video Wall

zobacz więcej

Cyfrowe Menu Boardy

zobacz więcej

Dezynfekcja i higiena


Z myślą o specyficznych potrzebach sanitarno-higienicznych branży gastronomicznej, stworzyliśmy ofertę produktów higienicznych i dezynfekujących, które zapewnią czystość i najwyższy standard higieny w każdej restauracji. Dysponujemy takimi urządzeniami do łazienek jak dyspensery do mydła, podajniki papieru toaletowego i ręczników papierowych. Ponadto oferujemy też bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk, które już od progu zapewniają niezbędną dezynfekcję, a odwiedzającym restaurację gościom dają poczucie bezpieczeństwa.

Tym, co wyróżnia nasze rozwiązanie jest fakt, że nie wymaga ono ponoszenia większych nakładów finansowych, ponieważ umożliwiamy klientom wynajem wszystkich urządzeń. To my dbamy o to, aby regularnie uzupełniać papier, mydło, płyn dezynfekujący i w ten sposób zapewniamy najwyższe standardy higieny i dezynfekcji.

Co możemy Ci zaoferować?

Dyspensery do mydła

zobacz więcej

Dozowniki do ręczników papierowych

zobacz więcej

Systemy dezynfekcyjne

zobacz więcej