Strona główna » Muzyka » System muzyczny MSM

System muzyczny MSM

Autorska platforma do odtwarzania muzyki

Naszą autorską platformę do odtwarzania muzyki wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość i niezawodność, ponieważ dla nas priorytetem jest, aby klienci mogli bezproblemowo z niej korzystać. W ramach systemu klienci mają do swojej dyspozycji oprogramowanie oraz playery, które na bieżąco są monitorowane przez profesjonalny helpdesk, na wypadek gdyby klient potrzebował jakiegokolwiek wsparcia technicznego.

Korzystając z naszego systemu, nie musicie martwić się o ciągłość odtwarzania muzyki w waszym lokalu. Nasze MSM playery wyposażone są w system kopii zapasowych, dzięki czemu muzyka będzie odtwarzana, nawet jeśli połączenie z siecią zostanie przerwane.

Niezawodność
Wysoka jakość
Gwarancja ciągłości odtwarzania
Dopasowanie do różnorodnych warunków technicznych
Stały dostęp do profesjonalnego helpdesku

MSM Player to odtwarzacz audio stworzony z myślą o dostarczaniu oprawy audio w twojej lokalizacji. Ergonomiczne urządzenie niewielkich rozmiarów, wykorzystuje energooszczędną technologię, która umożliwia płynną realizację kampanii reklamowej. Dzięki wybudowanemu modułowi czasu rzeczywistego masz pewność, że twoja kampania reklama rozpocznie i zakończy się o czasie. Urządzenie posiada dwa tryby pracy – umożliwia strumienia internetowego lub odtwarzanie lokalne z pamięci. Dzięki temu rozwiązaniu zachowasz płynność odtwarzania zarówno muzyki, jak i reklam – nawet w warunkach niestabilnej łączności internetowej. Do MSM Playera mogą być dodawane kolejne funkcjonalności, dzięki czemu jego działanie zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Zainteresowany muzyką w sklepie lub innej placówce? Kliknij tutaj, a nasi sprzedawcy z radością poinformują cię o wszystkich możliwościach.