Strona główna » Digital Signage » Rozwiązania dla Retailu

Rozwiązania dla Retailu

Ekrany LED

Ekrany LED to obecnie standardowy element nośników reklamowych. Wysoka rozdzielczość, jasność oraz odporność na warunki atmosferyczne umożliwiają używanie ich na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń. Modułowa budowa pozwala elastycznie dopasować je do każdej wielkości oraz kształtu. Ekrany przez nas oferowane stanowią najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne na rynku polskim.

Ekrany Video Wall

Innowacyjne łączenie ekranów bezramkowych pozwala na stworzenie „ściany obrazu” o dowolnych wymiarach i wysokiej rozdzielczości. Od naszych klientów wiemy, że to niezawodny sposób na przyciągniecie uwagi konsumentów.

Cyfrowe Menu Boardy

To nowoczesne cyfrowe rozwiązanie świetnie sprawdza się w lokalach gastronomicznych. Pozwala na dynamiczną prezentację oferty i jej aktualizację w zależności od pory dnia, tygodnia, czy pogody za oknem. Cyfrowy Menu Board to profesjonalny ekran z kompatybilnym systemem digital signage. Łatwy w obsłudze i niezwykle atrakcyjny wizualnie.

Kioski i totemy multimedialne

Kioski i totemy multimedialne to wielofunkcyjne, multimedialne rozwiązania technologiczne, które coraz bardziej dynamicznie wchodzą na polski rynek kreując nowe możliwości w zakresie nośników informacji, reklam, a także świadczenia usług.
Cechuje je nowoczesny design oraz łatwość i intuicyjność obsługi. Świetnie sprawdzają się w centrach handlowych, punktach usługowych, centrach rozrywki oraz wszędzie tam, gdzie chcemy szybko i skutecznie dotrzeć z naszym przekazem do klientów i zaoferować im nasze produkty i usługi.