Strona główna » Branże » Branża finansowa

Branża finansowa

Naszym podstawowym założeniem przy tworzeniu strategii marketingu sensorycznego jest dopasowanie usługi do danej marki, dlatego ściśle współpracujemy z naszymi klientami z branży finansowej i wsłuchujemy się w ich potrzeby. Pod uwagę bierzemy takie czynniki jak grupa docelowa, strategia marketingowa, kolorystyka marki, wystrój wnętrza. Instytucje finansowe, które decydują się na skorzystanie z naszej oferty, mogą uzupełnić swoją strategię marketingową w placówkach o indywidualnie dobraną muzykę, aromatyzację, otwierający nowe możliwości komunikacyjne digital signage oraz niezbędne w obecnej rzeczywistości produkty do higieny i dezynfekcji. Naszym priorytetem jest, aby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości, innowacyjne i dopasowane do wymogów dynamicznie zmieniającego się rynku, a co za tym idzie, by przekładały się na sukces finansowy naszych klientów.

Muzyka


Dobieramy muzykę do miejsca i do przebywających w nim ludzi. W instytucjach finansowych muzyka najczęściej ma za zadanie stworzyć przyjemną atmosferę i umilić klientom czas oczekiwania. W zależności od potrzeb, możemy przygotować playlisty na różne pory roku, a nawet pory dnia.

Co możemy Ci zaoferować?

Aromatyzacja


Zadbajcie o to, by już od wejścia klientów witał przyjemny zapach, dzięki któremu poczują się u was mile widziani. Badania pokazują, że profesjonalne zapachy do pomieszczeń mają ma wpływ na zachowania konsumenckie i może przekładać się na wyniki finansowe firmy. Spośród naszej bogatej gamy wysokiej jakości kompozycji zapachowych bez trudu wybierzemy zapach, który idealnie dopełni wizerunek firmy.

Co możemy Ci zaoferować?

Digital Signage


To nowoczesne narzędzie cieszy się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców, ponieważ korzystnie wpływa na komunikację z klientami, którym dzięki umieszczonym w placówce ekranom LED można przekazywać bieżące informacje chociażby o kursach walut, ofertach specjalnych, aktualnych promocjach. Stosowana w ekranach technologia umożliwia swobodne zarządzanie emitowaną na ekranie treścią z poziomu komputera. Atrakcyjnie prezentowany dynamiczny kontent umila klientom czas oczekiwania i kreuje nowoczesny wizerunek firm.

Co możemy Ci zaoferować?

Ekrany LED

zobacz więcej

Kioski i totemy multimedialne

zobacz więcej


Ekrany Video Wall

zobacz więcej

Cyfrowe Menu Boardy

zobacz więcej

Higiena i dezynfekcja


Zachowanie zasad higieny w miejscach publicznych jest obecnie szczególnie ważne, dlatego przygotowaliśmy ofertę produktów higienicznych i dezynfekujących niezbędnych w każdej przestrzeni publicznej. Dysponujemy takimi urządzeniami do łazienek jak dyspensery do mydła, podajniki papieru toaletowego i ręczników papierowych. Ponadto oferujemy też bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk, które dodatkowo zapewniają czystość i dezynfekcję w placówce.

Tym, co wyróżnia nasze rozwiązanie jest fakt, że nie wymaga ono ponoszenia większych nakładów finansowych, ponieważ umożliwiamy klientom wynajem wszystkich urządzeń. To my dbamy o to, aby regularnie uzupełniać papier, mydło, płyn dezynfekujący i w ten sposób zapewniamy najwyższe standardy higieny i dezynfekcji.

Co możemy Ci zaoferować?

Dyspensery do mydła

zobacz więcej

Dozowniki do ręczników papierowych

zobacz więcej

Systemy dezynfekcyjne

zobacz więcej