Hotele

Nawet krótka wizyta w waszym hotelu może stać się niezapomnianym doświadczeniem, jeśli od wejścia goście odczują, że znaleźli się w nietuzinkowym miejscu, gdzie są mile widziani i gdzie dba się o ich komfort. Nasza szeroka oferta produktów i usług to idealne rozwiązanie dla branży hotelarskiej Dzięki nim stworzycie wyjątkowe, przyjazne gościom miejsce, do którego będą chętnie wracać. Proponujemy nie tylko indywidualnie dobraną muzykę (audiomarketing), ale także bogatą gamę kompozycji zapachowych (aromamarketing), otwierający nowe możliwości komunikacyjne digital signage oraz niezbędne w obecnej rzeczywistości produkty do higieny i dezynfekcji. Naszym priorytetem jest, aby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości, innowacyjne i dopasowane do wymogów dynamicznie zmieniającego się rynku, a co za tym idzie, by przekładały się na sukces finansowy naszych klientów.

Zapachy do hoteli


Tworząc spersonalizowaną playlistę bierzemy pod uwagę nie tylko charakter waszego hotelu, ale także profil klienta, a nawet strefę hotelową, do której ma być przeznaczona. Możemy przygotować inną muzykę do strefy spa, inną do strefy fitness, a inną do restauracji czy recepcji. Co więcej, możemy też dobierać muzykę w zależności od pory dnia – wszystko zależy od waszych potrzeb.

Co możemy Ci zaoferować?

Aromatyzacja


Zadbajcie o to, by już od wejścia waszych gości witał przyjemny, otulający zapach, dzięki któremu poczują się u was mile widziani i zechcą wrócić. Spośród naszej bogatej gamy wysokiej jakości kompozycji zapachowych bez trudu wybierzemy zapach, który fantastycznie dopełni wystrój wnętrza waszego hotelu, podkreśli jego atmosferę i stanie się waszym znakiem rozpoznawczym.

Co możemy Ci zaoferować?

Digital Signage


Decydując się na zainstalowanie w swoim hotelu digital signage, bez wątpienia przenosicie komunikację z klientem na wyższy poziom. To innowacyjne narzędzie cieszy się coraz większym zainteresowaniem, także w branży hotelarskiej, ponieważ w atrakcyjny sposób pozwala prezentować klientom dowolne treści, także reklamowe, tworzy nowoczesny wizerunek marki, a ponadto jest niezmiernie łatwe w obsłudze.

Co możemy Ci zaoferować?

Ekrany LED

zobacz więcej

Kioski i totemy multimedialne

zobacz więcej


Ekrany Video Wall

zobacz więcej

Cyfrowe Menu Boardy

zobacz więcej

Higiena i dezynfekcja


Dbałość o higienę i dezynfekcję w hotelu jest wyjątkowo ważna, ponieważ daje to gościom poczucie bezpieczeństwa, że spełnione są najwyższe standardy sanitarno-higieniczne.
Z myślą o specyficznych potrzebach i wysokich standardach higieny branży hotelarskiej, stworzyliśmy ofertę produktów higienicznych i dezynfekujących niezbędnych w każdym hotelu. Dysponujemy takimi urządzeniami do łazienek jak dyspensery do mydła, podajniki papieru toaletowego i ręczników papierowych. Ponadto oferujemy też bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk, które dodatkowo zapewniają czystość i dezynfekcję w placówce.

Tym, co wyróżnia nasze rozwiązanie jest fakt, że nie wymaga ono ponoszenia większych nakładów finansowych, ponieważ umożliwiamy klientom wynajem wszystkich urządzeń. To my dbamy o to, aby regularnie uzupełniać papier, mydło, płyn dezynfekujący i w ten sposób zapewniamy najwyższe standardy higieny i dezynfekcji.

Co możemy Ci zaoferować?

Dyspensery do mydła

zobacz więcej

Dozowniki do ręczników papierowych

zobacz więcej

Systemy dezynfekcyjne

zobacz więcej

Kącik dla dzieci


Dzieci to też ważni goście, o których komfort warto zadbać. Ich rodzice na pewno docenią, że ich pociechy znajdą w waszym hotelu miejsce do zabawy i relaksu. Chętnie pomożemy wam stworzyć przestrzeń dla dzieci wypełnioną atrakcyjnymi, bezpiecznymi zabawkami interaktywnymi, gdzie maluchy będą miło spędzać czas, pozwalając rodzicom na chwilę odprężenia.

Co możemy Ci zaoferować?