O nas

Make Sense Media to nie tylko firma dostarczająca rozwiązania marketingowe, ale również miejsce, w którym projektujemy wyjątkowe doznania sensoryczne kierowane do Twoich klientów. Od ponad 20 lat jesteśmy obecni na polskim rynku i posiadamy także ogromne doświadczenie na arenie międzynarodowej. Innowacja to nasze drugie imię, które idealnie pokazuje kierunek naszych działań. Ciągle doskonalimy nasze narzędzia i unowocześniamy produkty. Nie tylko podążamy za trendami, ale również sami je wyznaczamy. Za każdą marką stoi unikalna historia, którą przekazujemy poprzez zmysły. Słuchamy klientów, skupiając się na zrozumieniu specyfiki ich firmy, by móc perfekcyjnie wykorzystać wszystkie atuty. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu zyskaliśmy zaufanie naszych klientów, którym świadczymy usługi w tysiącach lokalizacji.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania marketingowe między innymi dla: centrów handlowych, sieci handlowych, sklepów, oddziałów bankowych, hoteli, restauracji, placówek medycznych, stacji benzynowych, salonów samochodowych i przestrzeni biurowych.

6 powodów, dla których warto współpracować z Make Sense Media!

Doświadczenie

Od ponad 20 lat pomagamy naszym polskim i międzynarodowym klientom osiągnąć sukces. Ich zaufanie zdobyliśmy spójnym podejściem do biznesu, wszechstronną wiedzą na temat marketingu sensorycznego, kompleksową ofertą i najwyższą jakością oferowanych usług.

Indywidualne podejście do klienta

Słuchamy naszych klientów i wspieramy ich sukces! Każdy projekt rozpoczynamy od zrozumienia specyfiki marki klienta i charakteru jego działalności. Dzięki temu perfekcyjnie dobieramy wszystkie narzędzia marketingu sensorycznego i tworzymy wyjątkowe doświadczenie konsumenta.

Profesjonalizm

Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo w zakresie rozwiązań marketingu sensorycznego. Starannie wyselekcjonowani dostawcy oraz doświadczeni serwisanci gwarantują bezproblemową instalację i najwyższą jakość obsługi serwisowej – na terenie całego kraju.

Efektywność

Oferowane przez nas rozwiązania marketingu sensorycznego niezawodnie przekładają się na wyjątkowe doświadczenie konsumenta. Dlatego możemy pochwalić się stale rosnącą liczbą zadowolonych klientów i setkami obsługiwanych lokalizacji.

Elastyczność

Jesteśmy wszędzie! I nie boimy się niekonwencjonalnych rozwiązań – błyskawicznie reagujemy na zmieniające się potrzeby naszych klientów. Nasze narzędzia marketingu sensorycznego świetnie sprawdzają się we wszystkich powierzchniach handlowych i usługowych – centrach handlowych, supermarketach, stacjach benzynowych, hotelach, lotniskach, salonach samochodowych, bankach.

Innowacyjność

Dbamy o to, aby nasze narzędzia i produkt niezmiennie pozostawały na najwyższym światowym poziomie. Ustawicznie je doskonalimy i unowocześniamy, aby naszym klientom oferować najwyższą jakość i efektywność działania.

Misja


Naszą misją jest wspieranie naszych klientów w rozwoju ich działalności. Od lat wsłuchujemy się w ich potrzeby i dostarczamy im rozwiązania dla biznesu dopasowane do wymagań dynamicznie zmieniającego się rynku, aby pomóc im w optymalizacji wyników i wyróżnianiu się na tle konkurencji.


Podstawowym założeniem realizacji naszej misji jest ścisła współpraca z klientem, która stanowi klucz do sukcesu zarówno naszych klientów, jak i naszego. Dlatego nasi specjaliści pozostają w stałym kontakcie z przedstawicielami naszych klientów, aby wspólnie opracować najbardziej efektywną strategię marketingu sensorycznego. Zależy nam na tym, aby z naszymi klientami budować długoletnie relacje biznesowe, oparte na zaufaniu i elastyczność w działaniu – chcemy być dla nich partnerem, a nie kontrahentem. Wierzymy, że tylko w ten sposób jesteśmy w stanie efektywnie przyczyniać się do rozwoju naszych klientów, być dla nich wsparciem biznesowym, a także zapewniać im wyjątkowe doświadczenie biznesowe.
Lata działalności pokazały nam, że właśnie takie podejście jest tym, czego poszukują i co cenią klienci.

Wizja


Nasza wizja zakłada, że rozwój w biznesie powinien opierać nie tylko na technologii, ale także na ludziach i ma im służyć. Wierzymy, że prawdziwą wartość w biznesie tworzy się dzięki połączeniu zaangażowania ludzi, etosu pracy i technologii.