Strona główna » Branże » Wellness & Beauty

Wellness & beauty

Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazła się szeroka gama usług i produktów dla salonów beauty & spa, które skutecznie będą przyciągać klientów. Proponujemy nie tylko indywidualnie dobraną muzykę, ale także bogatą gamę kompozycji zapachowych, otwierający nowe możliwości komunikacyjne digital signage oraz niezbędne produkty do higieny i dezynfekcji. Naszym priorytetem jest, aby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości, innowacyjne i dopasowane do wymogów dynamicznie zmieniającego się rynku, a co za tym idzie, by nowoczesny marketing sensoryczny taki jak np. muzyka relaksacyjna w spa przekładały się na Państwa sukces finansowy.

Muzyka relaksacyjna SPA


Od wielu lat pomagamy naszym klientom kreować przy pomocy muzyki przyjazną atmosferę w ich lokalizacjach. Tworząc spersonalizowane playlisty, zawsze bierzemy pod uwagę profil branży, dlatego muzyka oferowana przez nas do salonów beauty & spa jest nie tylko tłem, ale stanowi idealne dopełnienie zabiegów relaksacyjnych i upiększających – daje wytchnienie i pogłębia przyjemne doznania.

Co możemy Ci zaoferować?

Aromatyzacja


Nasze indywidualnie dobrane najwyższej jakości kompozycje zapachowe już od samego wejścia w nienachalny sposób otulają klientów korzystających z usług salonów kosmetycznych i spa, dają im poczucie odprężenia i luksusu. Dobrze dobrany zapach nie tylko wzmacnia przyjemne doznania, ale też tworzy w świadomości klientów pozytywne konotacje z salonem kosmetycznym czy spa, dzięki czemu chętnie tam wracają.

Co możemy Ci zaoferować?

Dezynfekcja i higiena


Przestrzeganie zasad higieny i dezynfekcji w salonach beauty & spa daje klientom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że usługi, z których korzystają są na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Dlatego stworzyliśmy ofertę produktów higienicznych i dezynfekujących niezbędnych w każdym salonie. Dysponujemy takimi urządzeniami do łazienek jak dyspensery do mydła, podajniki papieru toaletowego i ręczników papierowych. Ponadto oferujemy też bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk.

Tym, co wyróżnia nasze rozwiązanie jest fakt, że nie wymaga ono ponoszenia większych nakładów finansowych, ponieważ umożliwiamy klientom wynajem wszystkich urządzeń. My dbamy o to, aby regularnie uzupełniać papier, mydło, płyn dezynfekujący i w ten sposób zapewniamy najwyższe standardy higieny i dezynfekcji.

Co możemy Ci zaoferować?

Dyspensery do mydła

zobacz więcej

Dozowniki do ręczników papierowych

zobacz więcej

Systemy dezynfekcyjne

zobacz więcej